KONFERENCJE NAD BAŁTYKIEM

NATURA RESORT w Pogorzelicy to doskonałe miejsce na organizację spotkań firmowych, konferencji, szkoleń.

NATURA RESORT w Pogorzelicy to doskonałe miejsce na organizację spotkań firmowych, konferencji, szkoleń. Ośrodek posiada klimatyzowaną sale konferencyjną mieszczącą do 90 osób. Sala wyposażona jest w sprzęt konferencyjny w tym: projektor multimedialny, nagłośnienie,… Sala równocześnie nadaje się do organizacji bankietów, uroczystych kolacji i innych eventów.

W naszej ofercie posiadamy także:
-strefa SPA&WELLNESS: doskonałe uzupełnienie pobytu zabiegami na twarz i ciało. Do dyspozycji gości oddajemy: basen zewnętrzny, saunę fińską, banie ruską. Proponujemy zakup ekskluzywnych VOUCHERÓW, które mogą być wyjątkowym prezentem dla Państwa pracowników, klientów lub kontrahentów. Istnieje możliwość rezerwacji Strefy SPA na wyłączność.
-ŚCIEŻKI ROWEROWE NORDIC WALKING JOGGING: położenie NATURA RESORT w sercu nadmorskich lasów sosnowych zachęca do aktywnego i zdrowego wypoczynku. W sąsiedztwie ośrodka znajdują się ścieżki rowerowe, ścieżki do nordic walking oraz wypożyczalnia rowerów. Szlaki mogą być również wykorzystywane do pieszych wycieczek, joggingu.
-BIESIADA NA POWIETRZU: doskonałą okazją do integracji zespołu jest udział we wspólnej biesiadzie na powietrzu. Spotkanie urozmaicić może grill lub ognisko, które szczególnie sprawdza się zimą na zakończenie kuligu.
-KLUBOKAWIARNIA: to doskonałe, kameralne miejsce na spędzenie wieczoru po dniu pełnym spotkań biznesowych. Istnieje możliwość rezerwacji na wyłączność.
-WYCIECZKI, POŁOWY RYB Z KUTRÓW, SPŁYW KAJAKAMI i wiele innych ofert wzbogacających aktywnie spędzony czas


ZAPRASZAMY DO KONTAKTU I ORGANIZACJI SPOTKAŃ W NATURA RESORT: Kontakt: info@naturaresort.pl, tel. 602-345-575

Stworzone przez: bimage.pl