Konferencje nad Bałtykiem

NATURA RESORT w Pogorzelicy to doskonałe miejsce na organizację spotkań firmowych, konferencji, szkoleń.
Ośrodek posiada klimatyzowaną sale konferencyjną mieszczącą do 90 osób. Sala wyposażona jest w sprzęt konferencyjny w tym: projektor multimedialny, nagłośnienie,… Sala równocześnie nadaje się do organizacji bankietów, uroczystych kolacji i innych eventów.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU I ORGANIZACJI SPOTKAŃ W NATURA RESORT:
Kontakt: info@naturaresort.pl

Oferujemy

Do dyspozycji gości oddajemy: basen zewnętrzny, saunę fińską, banie ruską.
Proponujemy zakup ekskluzywnych VOUCHERÓW, które mogą być wyjątkowym prezentem dla Państwa pracowników, klientów lub kontrahentów.

KLUBOKAWIARNIA: to doskonałe, kameralne miejsce na spędzenie wieczoru po dniu pełnym spotkań biznesowych. Istnieje możliwość rezerwacji na wyłączność.

Polecamy

ŚCIEŻKI ROWEROWE NORDIC WALKING JOGGING: położenie NATURA RESORT w sercu nadmorskich lasów sosnowych zachęca do aktywnego i zdrowego wypoczynku. W sąsiedztwie ośrodka znajdują się ścieżki rowerowe, ścieżki do nordic walking oraz wypożyczalnia rowerów. Szlaki mogą być również wykorzystywane do pieszych wycieczek, joggingu.

BIESIADA NA POWIETRZU: doskonałą okazją do integracji zespołu jest udział we wspólnej biesiadzie na powietrzu. Spotkanie urozmaicić może grill lub ognisko, które szczególnie sprawdza się zimą na zakończenie kuligu.

WYCIECZKI, POŁOWY RYB Z KUTRÓW, SPŁYW KAJAKAMI i wiele innych ofert wzbogacających aktywnie spędzony czas