Idealne miejsce na wakacje z dzieckiem

Idealne miejsce na wakacje z dzieckiem

Przypominamy, że nasz ośrodek to miejsce bardzo przyjazne dzieciom. 🤱 Zatem jeśli podróżujecie z maluchami, możecie mieć pewność, że dokonamy wszelkich starań, aby zapewnić Wam wszelkie udogodnienia dla dzieci, aby wyjazd był dla Was jak najbardziej przyjemny i komfortowy.

Natura Resort to idealne miejsce na wakacje z dzieckiem nad morzem.

Animacje
Bogaty program animacji uatrakcyjni czas wolny malucha.

Położenie ośrodka
Kompleks jest ogrodzony i chroniony. Lokalizacja obiektu w lesie sosnowym sprawia, że maluchy spędzają czas na czystym powietrzu maksymalnie wykorzystując zalety specyficznego mikroklimatu, mającego zbawienny wpływ m.in. w przypadku różnego rodzaju alergii.

Apartamenty
Przestronne, luksusowe apartamenty wyposażone są w nowoczesny aneks kuchenny. Na Państwa życzenie (bezpłatnie) udostępniamy łóżeczko dziecięce, wanienkę, nocnik, krzesełko do karmienia (po wcześniejszej rezerwacji).

Restauracja
Na sali restauracyjnej do dyspozycji są krzesełka dla maluchów oraz kolorowanki i kredki. Menu jest bogate w zdrowe i pyszne potrawy skierowane do najmłodszych Gości.

Klub Malucha
Nasi najmłodsi Goście mogą skorzystać z miejsca idealnie przystosowanego do radosnej, twórczej zabawy.

Plac zabaw
Nowoczesny, doskonale wyposażony placyk na otwartej przestrzeni.

Mini biblioteczka
Recepcja jest pełna ciekawych bajek i książeczek, dzięki którym wczasy nad morzem z dzieckiem będą dla niego ciekawe nawet w pochmurne i deszczowe dni.

Happy birthday
Kompleksowa organizacja urodzinek dla najmłodszych: animacje, zabawy, tort i inne smakołyki.

← Wróć do Bloga