10 / 10

10 / 10

Miła, rodzinna atmosfera, czysto, bezpiecznie, smaczne i różnorodne jedzenie dostosowane również dla dzieci. Obsługa hotelu, restauracji, ochrony obiektu na wysokim poziomie. Dziękujemy za wspaniały pobyt.

Ewa

5 / 5

Bardzo fajne miejsce dla rodzin z dziećmi! Pyszne, świeże jedzenie, miła atmosfera i obsługa. Apartamenty czyste, dobrze wyposażone. Piękne otoczenie lasu i bliskość morza, bardzo miło wspominamy pobyt i polecamy wszystkim. Na pewno kiedyś wrócimy.

Marta, Kraków

8 / 10

Idealny ośrodek dla rodzin z dziećmi. Obiekt położony w lesie, fajne tereny na spacer, cisza i spokój, możliwość przyjazdu z psem, całkiem dobre jedzenie, miła obsługa, na miejscu bar oraz pizzeria, podziemny parking, dużo atrakcji dla dzieci, ogólnie miła rodzinna atmosfera, ośrodek strzeżony.

Krystian, Warszawa

5 / 5

Bardzo przyjemny ośrodek położony w malowniczym miejscu. Natura Resort to idealne określenie - 2 razy w ciągu tygodniowego pobytu sarna niemalże zaglądała nam do okien. Obsługa bardzo uprzejma, starają się dogodzić gościom na tyle na ile to możliwe, choć urlop spędzaliśmy tam przed sezonem i część atrakcji na terenie ośrodka była niedostępna to polecam z czystym sumieniem, w sezonie musi być fantastycznie! Zawitamy ponownie za jakiś czas.

Agnieszka, Szczecin

5 / 5

Super wakacje w Pogorzelicy. Polecam, spokojne miasteczko z piekna i spokojną plażą. Obiekt Natura Resort to jedno z najpiękniejszych miejsc na zachodnim wybrzeżu. Apartament dwupoziomowy bardzo komfortowy i dobrze wyposażony. Najpiękniejsze jest położenie hotelu w środku pachnącego lasu, cisza, spokój, bardzo bezpiecznie, obiekt jest zamknięty. Bardzo ładnie zagospodarowany z basenem zewnętrznym i barem. Jedzenie bardzo dobre, obsługa bardzo miła. Polecam.

Magdalena, Nysa